Відбулися збори священослужителів Великобичківського округу

Відбулися збори священослужителів Великобичківського округу

 |   | 
збори1 лютого 2016 року, в день пам’яті преподобного Макарія Великого, з благословення Високопреосвященійшого МАРКА, митрополита Хустського і Виноградівського, у свято-Покровському храмі селища Великий Бичків Великобичківського благочиння під головуванням благочинного цього округу – митрофорного протоієрея Михаїла Ягнюка відбулися збори священнослужителів.

На зібранні приймалися рішення стосовно загальних питань з життя благочиння. У зборах не взяли участі 2-й священик свято Успенського храму села Ріка – ієрей Федор Шутко та 2-й священик свято-Іллінського храму села Росішка – ієрей Іоанн Декет (молодший).

Отець благочинний розповів про те, що 29 січня на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви та Засідання Собору єпископів УПЦ. Також зачитав Звернення Собору єпископів до кліру, чернецтва та мирян Української Православної Церкви.
Не можна було не торкнутись і питання щодо проходження Передсоборного п’ятиденний Зібрання Предстоятелів Помісних Православних Церков, що відбулося в Швейцарії, в яких взяв участь і наш Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Результатом Синаксису стало остаточне визначення дати та місця проведення Всеправославного собору, а також тем для розгляду його учасниками. Він пройде з 16 по 27 червня 2016 року на острові Крит – у місті Ханія на території Критської православної академії.

Далі був зачитана доповідь настоятеля свято Успенського храму села Ріка митрофорного протоієрея Олексія Шутка на тему: “Бажаєте ви та й не маєте, убиваєте й заздрите та досягнути не можете, сваритеся та воюєте та не маєте, бо не прохаєте” (Іаков 4.2)

І наостанок, отець благочинний наголосив на активній участі священнослужителів в церковному житті, громадській та місіонерській діяльності, роботі з молоддю та дітьми. Особливу увагу акцентував на звершенні священнослужителями уставних богослужінь, чистоту в храмах, у Вівтарях і т.ін. Збори завершилися молитвою “Достойно есть…”.

Митрофорний протоієрей Михаїл Ягнюк

(Переглядів: 162 )

Читати більше

Владика Феодор звершив архієрейське богослужіння в Свято-Варваринському храмі села Нове Давидково 17 грудня в день молитовної пам’яті великомучениці Варвари, керуючий єпархією − Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський ...
Прийди на концерт! Врятуй життя Наталочки! Любі друзі , родичі, знайомі!!! Українці, Закарпатці , Ужгородці та сусідні районні центри!!! Ми з Наталочкою урочисто ЗАПРОШУЄМО всіх-всіх бажаючих н...
Юрій Данилець представляв Мукачівську єпархію на науковій конференція «Афон і слов’янський світ» 21-23 травня 2015 г. в Києві, на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія Київського і всіє...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *