Відбулися збори священослужителів Великобичківського округу

Відбулися збори священослужителів Великобичківського округу

 |   | 

bichkiv-1У понеділок, 28 грудня 2015 року, з благословення Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського? у свято-Покровському храмі селища Великий Бичків, що у Великобичківському благочинні, відбулися збори духовенства. Зібрання проходило під головуванням благочинного округу митрофорного протоієрея Михаїла Ягнюка.

На збори прибули священики благочиння, крім митрофорного протоієрея Іоанна Декет, настоятеля свято-Іллінського храму села Росішка та його сина – о. Іоанна Декет: митрофорного протоієрея Володимира Легач, настоятеля свято Духівського храму села Луг: ієрея Федора Шутка, 2-го священика свято-Успенського храму села Ріка. Також був присутній митрофорний протоієрей Андрій Молдавчук – Ясінянське благочиння.

Отець Михаїл привітав священиків з Різдвяним постом та ознайомив співбратів з питаннями, які розглядалися на засіданні єпархіальної ради, яка відбулась 23 грудня. Благочинний передав священнослужителям благословення Високопреосвященнішого митрополита Хустського і Виноградівського Марка підносити посилені молитви під час посту за мир і спокій в Україні. Також священики обговорили питання, що стосуються внутрішнього життя парафій.

Далі була заслухана доповідь митрофорного протоієрея Михаїла Феєр, настоятеля свято-Вознесенського храму села Водиця на тему: «Стережися ж базікань марних, бо вони ще більше провадять до безбожности…» (2 Тим.2.16).

Після доповіді отець благочинний наголосив, що завдання пастиря – захищати і підтримувати свою паству, згуртовувати її, вести до спасіння, бути духовним лідером, а тому священнослужитель має бути взірцем для парафіян і закликав священнослужителів до плідної праці заради спасіння довірених людських душ, процвітання Церкви та України, в чому нехай і допомагає кожному пастирю Господь наш Іісус Христос.

Митрофорний протоієрей Михаїл Ягнюк

(Переглядів: 97 )

Читати більше

У Хустському районі обікрали каплицю Вчора, 25 березня, близько 15.00 год на лінію «102» надійшло  повідомлення про крадіжку грошей зі скриньки для пожертвувань з каплиці Пречистої Діви  ...
Громадська рада при Мінкультури закликала припинити політичні спекуляції навколо релігійної ситуації в Україні... Громадська рада при Міністерстві культури України рішуче засуджує політичні спекуляції навколо конфесійної належності громадян, які стали жертвами кри...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *