Відвідини Мукачівської Територіальної організації УТОГ

Відвідини Мукачівської Територіальної організації УТОГ

 |   | 

«Ты помогаешь нам не падать духом и в летний зной, и в зимнюю метель. УТОГ, УТОГ — ты друг людей без слуха, Обиженных судьбою колыбель» – ці слова з гімну Українського товариства глухих. Дійсно УТОГ є тим місцем для глухих, де можна прийти і відчути, що ти не самотній.

Саме таке тепле спілкування, серед буднів тижня холодної пори року, відбулося в Мукачівській Територіальній організації УТОГ.

Голова Єпархіального відділу по взаємодії з організаціями, які піклуються людьми з обмеженими можливостями – архідиякон Діонісій (Гангур) систематично навідує дану установу, аби збагатити людей з порушенням слуху моральними цінностями й увагою. 

“Тут є любов, радість, спілкування, і багато інших добрих речей. В житті звичайних людей вищезазначені слова можуть здатися буденними та тільки не для глухих! Спілкуючись з ними розумієш, що дефіцит цього в їхньому світі надає високе значення і цінність даних понять. В певній мірі цю нішу пустоти може заповнити організація, яка об’єднає цих людей на території нашої Української держави і ділиться на територіальні організації, а саме УТОГ.
Деякі люди приходять сюди з своїми буденними проблемами чи просто потребують сурдоперекладача, а дехто для того, щоб поспілкуватися мовою жестів та поділитися чимось приємним. 
Дякую всім за приємну атмосферу спілкування”, – поділився у коментарі отець Діонісій (Гангур).

(Переглядів: 3 )

Читати більше

Різдвяне послання вірникам Мукачівської греко-католицької єпархії Вірникам Мукачівської греко-католицької єпархії і всім людям доброї волі  Дорогі браття у священстві,  преподобні браття і сестри у монашестві, доро...
У новорічну ніч митрополит Феодор звершить богослужіння в Ужгородському монастирі З 31 грудня на 1 січня у вівторок 32-го тижня після П’ятидесятниці в переддень день молитовної пам’яті мученика Воніфатія (290) керуючий Мукачівською ...
Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ зустрівся з представниками місії ОБСЄ 28 березня 2018 року, в приміщенні Консисторії Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в м. Ужгороді пройшла робоча зустріч ...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →