Владика Феодор провів з вірниками позабогослужбову зустріч

Владика Феодор провів з вірниками позабогослужбову зустріч

 |   | 

Увечері недільного дня, 18-го березня, в кафедральному Хрестовоздвиженському соборі міста Ужгорода відбулася анонсована Відкрита позабогослужбова зустріч архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора з паствою.

Незважаючи на несприятливі погодні умови, на зустріч з архіпастирем, як і зазвичай, зібралась велика кількість вірян та духовенство Ужгородського благочиння.

За традицією, захід почався з молебню, на цей раз до святителя Луки (Войно-Ясенецького), молитовна пам`ять якого вшановується саме нині.

Відтак архіпастир звернувся до вірників з повчальним словом на різноманітну тематику, а саме зауважив на: важливості храму в житті християнина; життєвих взірцях прп. Іоанна Ліствичника та сучасного святого, нашого земляка свт. Луки (Войно-Ясенецького).

Також під час неформальної зустрічі владика відповів на багаточисленні питання вірників – про підготовку до свята Пасхи, молитовну практику в буденності та методи просвітництва. 

Цікаві історії, наведення влучних прикладів, жвавий формат події без офіціозу надали можливості кожному, хто завітав на захід, відпочити душею й збагатитися духовно.

Крім того, позабогослужбове зібрання доповнило прибуття ікони з частинкою мощей згаданого святителя Луки – владика доставив святиню і передав її на постійне перебування в кафедральний собор м. Ужгорода.

Настоятель собору протоієрей Димитрій Сидор, духовенство, а також усі присутні мали можливість приложитись до мощей.

(Переглядів: 14 )

Читати більше

У Білках випускники отримали Боже благословіння від благочинного Іршавського району (фото) Червень – період проведення випускних урочистостей в освітніх навчальних закладах. Радує, що педагоги та батьки випускників мають благе бажання, аби ю...
Православне Різдво можуть зробити робочим днем До Мінкульту був переданий на погодження законопроект, яким серед іншого пропонується встановити чотири неробочих дня для традиційних свят: Трійці, Но...
Архієписком Феодор відслужив богослужіння в Красногорському монастирі Мукачева У п’ятницю, 6 листопада, в день молитовного вшанування ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість» керуючий єпархією Високопреосвященніший Феодор, ар...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *