Владика Феодор провів з вірниками позабогослужбову зустріч

Владика Феодор провів з вірниками позабогослужбову зустріч

 |   | 

Увечері недільного дня, 18-го березня, в кафедральному Хрестовоздвиженському соборі міста Ужгорода відбулася анонсована Відкрита позабогослужбова зустріч архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора з паствою.

Незважаючи на несприятливі погодні умови, на зустріч з архіпастирем, як і зазвичай, зібралась велика кількість вірян та духовенство Ужгородського благочиння.

За традицією, захід почався з молебню, на цей раз до святителя Луки (Войно-Ясенецького), молитовна пам`ять якого вшановується саме нині.

Відтак архіпастир звернувся до вірників з повчальним словом на різноманітну тематику, а саме зауважив на: важливості храму в житті християнина; життєвих взірцях прп. Іоанна Ліствичника та сучасного святого, нашого земляка свт. Луки (Войно-Ясенецького).

Також під час неформальної зустрічі владика відповів на багаточисленні питання вірників – про підготовку до свята Пасхи, молитовну практику в буденності та методи просвітництва. 

Цікаві історії, наведення влучних прикладів, жвавий формат події без офіціозу надали можливості кожному, хто завітав на захід, відпочити душею й збагатитися духовно.

Крім того, позабогослужбове зібрання доповнило прибуття ікони з частинкою мощей згаданого святителя Луки – владика доставив святиню і передав її на постійне перебування в кафедральний собор м. Ужгорода.

Настоятель собору протоієрей Димитрій Сидор, духовенство, а також усі присутні мали можливість приложитись до мощей.

(Переглядів: 13 )

Читати більше

«Візитна картка» села Новоселиця – храм оповитий легендами (ФОТО) Приїхати сюди – непросто. Дороги в цій місцевості практично нема, як кажуть «яма на ямі». Але варто, бо тут можна побачити цікаву архітектурну пам`ятк...
Різдвяне свято Чумалівських школярів Справжнє різдвяне свято влаштували школярі для жителів села Чумальова. В день Різдва Христового учні Чумалівської загальноосвітньої школи прославили Н...
Клірики Мукачівської православної єпархії звершили богослужіння в будинку пристарілих У п`ятницю шостого тижня Великого посту, 30 березня, з благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського клірик...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *