Владика Мілан оголосив травень місяцем молитви за мир в Україні

Владика Мілан оголосив травень місяцем молитви за мир в Україні

 |   | 

Здавна, починаючи з Середньовіччя, Католицька Церква присвячує місяць травень Пресвятій Богородиці Діві Марії.  У багатьох місцях в Її честь організовують процесії, віруючі з особливим запалом підносять до Богородиці свої молитви. 

У 1965 році Папа Павло в спеціальному листі, присвяченому травню, закликав віруючих зберігати цю традицію. Він писав: «Хай Та, що пережила тривоги і тяжкості земного життя, втому щоденних турбот, труднощі та випробування бідності і страждання Голгофи, на годину потреби прийде на допомогу Церкві і людству».

«Фактично, це Вона є найпрекраснішим цвітом, який розквітнув зі створіння, “трояндою”, яка розкрилася у повноті часів, коли Бог, посилаючи свого Сина, обдарував світ новою весною. Вона одночасно смиренна і стримана протагоністка перших кроків християнської спільноти. Марія — її [християнської спільноти] духовне серце, бо ж сама Її присутність посеред учнів є живою пам’яттю про Господа Ісуса і завдатком дару Його Духа», — сказав 2010 року папа Бенедикт XVI у катехизі про літургійний контекст присвячення цього місяця Діві Марії.

Джерело: CREDO

(Переглядів: 6 )

Читати більше

Наші святині у міжнародній сім’ї Лише особливі місця можуть отримати привілей потрапити до переліку об’єктів Спадщини ЮНЕСКО. Це не тільки можливості для розвитку туризму на Закарпатт...
Владика Феодор звершив архієрейське богослужіння в Микулівцях В 23-тю Неділю після П’ятидесятниці в день молитовного вшанування пам’яті великомученика Димитрія Солунського керуючий єпархією Високопреосвященніший ...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *