Новини Топ новини

Владики трьох конфесій Закарпаття освятили Бескидський тунель

У Воловецькому районі на залізничному перегоні «Бескид – Скотарське» за участі Президента України відбулося урочисте відкриття новозбудованого двоколійного Бескидського тунелю – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Символічно, що освятили масштабний інфраструктурний проект владики трьох християнських конфесій: архієпископ Мукачівський і Ужгородський Української православної церкви Феодор, єпископ Ужгородський і Закарпатський Української православної церкви Київського патріархату Варсонофій та єпископ Мукачівський і Карпатський Української автокефальної православної церкви Віктор. На західному порталі тунелю із закарпатського боку залізничники встановили статуетку Святої великомучениці Варвари, покровительки гірників та тунелепрохідців – йдеться у повідомленні. 

У ході урочистостей Петро Порошенко поспілкувався з владиками та залізничниками-тунелепрохідниками, після чого відкрив пам’ятну дошку про найбільший за останні десятиліття інфраструктурний проект України. Відтак Глава держави разом із делегацією відбув потягом до східного порталу тунелю на Львівщині для продовження урочистостей.

(Переглядів: 36 )