Всеукраїнський форум сім’ї відбудеться вже завтра, 14 березня

Всеукраїнський форум сім’ї відбудеться вже завтра, 14 березня

 |   | 

У середу, 14 березня, в НЦ «Український дім» у Києві відбудеться Всеукраїнський форум сім’ї.

Як повідомляють організатори форуму на своїй сторінці у Фейсбук, Громадський рух «Україна за сім’ю» за підтримки Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та Міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради «За духовність, моральність і здоров’я України» ініціюють проведення 14 березня 2018 року Всеукраїнського форуму сім’ї – повідомляє УНІАН-Релігії.

Мета Форуму – привернення уваги до проблем  сім’ї  та дітей в Україні, консолідація зусиль представників органів влади і громадськості – задля  захисту  цінностей української сім’ї та  формування державної сімейної політики заснованої на українських традиційних цінностях.

До участі у Форумі запрошено керівництво Уряду, парламентарі, науковці, журналісти, освітяни, представники громадськості, місцевого самоврядування, Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з усіх областей України.

У рамках Форуму відбуватимуться пленарні засідання та робота за тематичними секціями (освітні програми, потенціал церков у питанні захисту сімейних цінностей, праця в медіапросторі, громадська та політична робота, батьківство).

На Форумі буде прийнята Резолюція та представлений календарний план просімейних заходів на 2018 рік, пов’язаний з розвитком інституту сім’ї в Україні. Початок Форуму о 10.00, реєстрація з 8.00 до 9.50, закінчення роботи – о 18.00.

Детальніше читайте на УНІАН: https://religions.unian.ua/state/10040786-zavtra-u-kiyevi-vidbudetsya-vseukrajinskiy-forum-sim-ji.html

(Переглядів: 6 )

Читати більше

У Хусті відбудеться Традиційний хресний хід з молитвою за мир в Україні Традиційний хресний хід з молитвою за мир в Україні23 серпня 2015 року у День Незалежності України у м. Хуст відбудеться Традиційний хресний хід Хустс...
Монастир с. Бедевля запрошує всіх на престольне свято Настоятель та братія Бедевлянського чоловічого монастиря запрошують православних християн на перстольне свято на честь Усікновення глави чесного славн...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *