Високопреосвященніший Феодор очолив богослужіння у Дубрівському жіночому монастирі

Високопреосвященніший Феодор очолив богослужіння у Дубрівському жіночому монастирі

 |   | 

rQgflEKQRxM7 липня – Різдво Пророка, Предтечі й Хрестителя Господнього Іоанна. В цей день своє престольне свято літургічно вшановує Дубрівський жіночий монастир на честь Іоанна Хрестителя, що на Іршавщині.

В день престольного свята святкове богослужіння очолив Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський.

Владику зустрічала настоятельниця монастиря ігуменя Серафима (Готра), більше тридцяти священнослужителів єпархії та понад тисяча вірників.

Під час літургії була звершена  хіротонія вупускника Почаївської духовної семінарії диякона Василія Онисько в  священика.

Після літургії був звершений хресний хід з читанням Євангелія, після чого владика виголосив проповідь, в якій розкрив історію різдва святого Пророка Предтечі й Хрестителя Господнього Іоанна та духовне значення його місії.

Фото: Віталій Муха

(Переглядів: 412 )

Читати більше

Спроба УАПЦ захопити Храм УПЦ КП Вччора, 26 серпня, представники УАПЦ, незареєстрованої на території Закарпаття так званої " Закарпатської єпархії УАПЦ", керівником якої є Михайлюк Ми...
Програма візиту святійшого патріарха київського і всієї руси-україни Філарета до закарпатської єпархії 10-11 вересня 2016 року... 10-11 вересня 2016 року з  Першосвятительським візитом Закарпатську єпархію відвідає Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.ОФІЦІЙН...
Одинокі пенсіонери Мукачева отримали продуктові набори з рук єпископа Варсонофія Одинокі громадяни похилого віку та інваліди Мукачева загалом, та Закарпаття зокрема,  неодноразово відчували увагу і турботу до себе з боку Закарпатсь...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *