Новини Суспільство УПЦ КП

Єпископ Закарпатської єпархії УПЦ КП Варсонофій очолив поминальну панахиду за загиблими на Рівненському полігоні воїнами

07 липня 2018 року, в день Різдва чесного славного пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій з архіпастирським візитом відвідав парафію Різдва Іоана Предтечі с.Нересниця. На паперті храму Архіпастиря зустрів настоятель храму протоієрей Валерій Микитюк , та вручив єпископу Варсонофію хрест , запрошуючи очолити святкову Божествену літургію. Цього дня, під час богослужіння, Його Преосвященству співслужили: настоятель храму – протоієрей Валерій Микитюк, Хустсько-Тячівський благочинний, протоієрей Ігор Пістун, Рахівський благочинний протоієрей Віктор Білан, настоятель храму св. вмч.Пантелеймона смт.Буштино протоієрей Андрій Кравчук та настоятель храму св.вмч.Варвари м.Тячів ієрей Петро Яким.
По завершенню Божественної літургії єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій ,  у спіслужінні духовенства Хустсько-Тячівського та Рахівського благочинь, очолив поминальну панахиду за загиблими на Рівненському полігоні військовими – закарпатцями, а саме  : капітаном  Тихоновським Валерієм Тимофійовичем, солдатом Власовим Дмитром Олеговичем та солдатом Пишкар Юрієм Юрійовичем.Після поминальних молитов , Архіпастир звернувся до присутніх з повчальним словом , після якого прозвучала “Вічна пам”ять” спочилим військовослужбовцям. Закінчили молитовний захід хвилиною мовчання.
До слова, відповідно до розпорядження єпископа Варсонофія , сьогодні у всіх храмах Закарпатської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату відбулись поминальні панахиди за загиблими на Рівненському полігоні військовими.
Нагадаємо :  Вранці, 6 липня 2018 року на Рівненському полігоні під час військових навчань загинуло троє військовослужбовців-закарпатців зі 128-ї ОГШБ.
Після літургії відбувся вселюдний Хресний хід навколо храму з читанням уривків з Євангелія та окропленням вірних освяченою водою, по завершенні якого єпископ Варсонофій освятив новий поклонний хрест.Біля цього Знамена перемоги добра над злом , та життя над смертю, Архіпастир , у співслужінні духовенства очолив молебень за скоре видужання військових, які отримали поранення , внаслідок вибуху міномета на Рівненському полігоні. По завершенню молитовних прохань Владика  звернувся до вірян з повчальним словом на тему свята. Настоятель храму, протоієрей Валерій Микитюк , подякував Архіпастирю за спільне богослужіння та вручив просфору.

Прес-служба Закарпатської єпархії.

(Переглядів: 33 )