Новини Суспільство УАПЦ УПЦ КП

Єпископи Закарпаття привітали краян із Днем знань

1 вересня, щорічно відзначають «День знань, писемності та літератури». Цього ж дня починаються заняття у ВНЗ і школах, проводяться урочисті збори і традиційний «перший дзвінок» для першокласників. В зв’язку з цим керуючий Закарпатською єпархією УПЦ КП єпископ Варсонофій привітав вчителів, викладачів, учнів, студентів та працівники навчальних закладів Закарпаття – повідомляє прес-служба єпархії. 
 
“Найкращі учителі дають не тільки наукові знання, але й виховують у дитині сильну та багатогранну особистість – розвинену духовно і налаштовану патріотично, яка ставитиме собі за мету розбудовувати рідну країну. Адже заповзятлива і талановита молодь є запорукою успішного майбутнього країни та її стабільного економічного розвитку” – йдеться у привітанні владики Варсонофія.
“З усією теплотою серця цього дня висловлюю слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави” – зазначив він і додав: “Божого благословення, мудрості Вам, щирості, та натхнення до праці на користь нашої Батьківщини”. 
 
Привітав українських викладачів, учителів, студентів та учнів і очільник Карпатської єпархії УАПЦ єписокм Віктор (Бедь), побажавши: 

“Нехай благословенною і щедрою на сходи буде Ваша освітня та наукова нива в країні знань і в подальшому житті. Миру, щастя, успіхів, Божої допомоги та заступництва Пресвятої Богородиці всім Вам, наші любі та дорогі українські освітяни, науковці, студенти та учні.”. 

 

(Переглядів: 17 )