Ювілей храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці в м. Берегово

Ювілей храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці в м. Берегово

 |   | 

В день Різдва Пресвятої Богородиці, 21 вересня, керуючий Мукачівською єпархією Високопреосвященнійший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський з архіпастирським візитом відвідав храм в честь Пресвятої Богородиці, що у місті Берегово.

Цього року храм молитовно вшановує свій ювілей – 20 років від часу свого освячення.  Свого архіпастиря зустрічав настоятятель храму  протоієрей Василій Ломага та вихованці недільної школи, що діє при храмі.  Свому архіпастирю співслужили секретар єпархіального управління протоієрей Віктор Місо, благочинний Берегівського району протоієрей Омельян Войтович та біля двадцяти священослужителів.

Під час богослужіння була піднесена сугуба молитва за мир в Україні та наш боголюбивий народ. Святкове богослужіння проводилося на двох мовах: богослужбовій церковно-словянській та угорській.

Разом з сотнями вірників на богослужінні були присутні міський голова міста Берегово – Бабяк Золтан Адальбертович, голова Берегівської РДА – Петрушка Іштван Шімонович та голова Венгерського консульства в місті Берегово – Ендре Саліпскі.

В кінці богослужіння у своїй проповіді владика зупинився на темі шанування та значенні в житті кожного з нас Пресвятої Богородиці.

Після богослужіння довкола храму був звершений хресний хід з уставним читанням Євангелія. На завершення владика привітав благочиннго району, настоятеля храму, та представників влади з ювілеєм храму.

В свою чергу благочинний району та мер міста подякували архіпастирю за звершене урочисте, святкове богослужіння та особливу увагу та любов до православних вірників на Берегівщині.

(Переглядів: 558 )

Читати більше

Монаший постриг в Свято-Георгіївському чоловічому монастирі с. Заболотне 21 серпня керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершив чин монашого постригу в Свято-...
Свято-Катеринівський храм бази відпочинку «Воєводино» молитовно вшанував своє престольне свято 7 грудня, в день молитовного святкування пам’яті святої великомучениці Катерини в співслужінні секретаря Єпархіального управління – протоієрея Віктора...
Священники Мукачівської єпархії взяли участь у відправці в зону АТО закарпатських кінологів 14 серпня, у перший день Успенського посту, з благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського священнослужите...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *