Загадкові кола на Берегівських землях. Таємницю розгадану!

Загадкові кола на Берегівських землях. Таємницю розгадану!

 |   | 

1430732168_fetchoptimgУ селі Геча Берегівського району за допомогою сервісу Google Maps виявили загадкову гексаграми – шестикутну зірку. Село, яке раніше носило назву Мезогеча, було засновано в 1319 році. На карті, яку кожен може подивитися в інтернеті, видно величезне коло. А всередині дуже чітко зображена Зірка Давида.
На Берегівщині до Другої світової війни проживало чимало угорських євреїв.
У 1944 році більше десяти тисяч євреїв було вивезено нацистами в концтабори смерті. Так що цілком ймовірно, що величезну “Зірку Давида”, як символ захисту, міг створити хтось із них, припускають місцеві.
Згідно з легендою, цей символ зображено на щитах воїнів царя Давида. У XIX столітті євреї обрали Зірку Давида в якості національного символу.
Як з’ясувалося ніякої містики у тому, що на околиці села Геча виявлено величезну «Зірку Давида», нема, – пишеBeregovo.Today.
За словами фахівців це залишки радянського зенітно-ракетного комплексу (ЗРК) середньої дальності дії (С-75 “Двина”). Про це повідомив і надав фото читач сайту Микола Сіренко.
Комплекс справді зверху схожий на символ держави Їзраїль. Адже у цій військовій частині справді було розміщено 6-ть ракет системи «земля-повітря». А у середині – двохступенева ракета В-750 (іноді навіть з ядерною бойовою частиною). А саму «зірку» утворювали комунікативні шляхи до радянських ракет.
ЗРК складався із станції радіолокації наведення, двоступінчатої зенітної ракети, шести пускових установок, транспортно-заряджаючих машин і засобів електроживлення. Дальність ураження цілей складала від 29 до 34 кілометрів. «Бойове хрещення» ЗРК С-75 пройшов 1-го травня 1960 р. під м. Свердловськом. Саме цей комплекс нібито перервав польоти американських розвідувальних літаків над територією СРСР. Активно використовувався під час війни у В’єтнамі, у арабо-їзраїльських війнах (на озброєнні Єгипту, Сирії та Іраку).
Згодом модернізований варіант С-75 «Волга» поставлявся до Афганістану, Анголи, Алжиру, Албанії, Болгарії, Угорщини, Йемену, Індії, Іраку, Ірану, КНДР, Китаю, Куби, Лівії, Мозамбіку, Монголії, Перу, Польщі, Пакистану, Румунії, Сірії, Судану, Чехії, Ефіопії, Югославії.
Подібні зенітно-ракетні комплекси були розташовані на кордонах колишнього СРСР – «для захисту від ворога з повітря». Після 1990-го року більшість з них розформовано, а ракети знищено.

 

(Переглядів: 93 )

Читати більше

Відкрився XVII Міжнародний фестиваль телерадіопрограм для національних меншин “Мій рідний край” Сьогодні, 10 вересня, відбулося офіційне відкриття ХVII-го Міжнародного фестивалю телерадіопрограм для національних меншин «Мій рідний край».На запрош...
Єпископ Варсонофій відвідав військовослужбовців військової частини А-1556, 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади в м. Мукачево.... 21 червня 2017 року , керуючий Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископ Ужгородський і Закарпатський Варс...
В Ужгороді молились за загиблими в Бабиному Яру У вечорі пам'яті жертв трагедії в Бабиному Ярі взяли участь письменники, науковці, громадські діячі та родичі загиблих.29 вересня в приміщенні обласно...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *