Закарпатська єпархія УПЦ КП і Пласт проводять спільний духовно-патріотичний табір

Закарпатська єпархія УПЦ КП і Пласт проводять спільний духовно-патріотичний табір

 |   | 

Закарпатська єпархія УПЦ КП спільно з пластом-національною скаутською організацією в Україні  проводить духовно-патріотичний табір на Закарпатті.

Духовно-вишкільний табір “Легіон” організовується уже в 21 раз. Вперше його організовували в 1996 році на Закарпатті. Протягом 20 років локація табору часто змінювалася. Та тепер він знову повернувся туди, де був проведений вперше.

Мета Пласту – сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, на свідомих, відповідальних та повноцінних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і на провідників українського суспільства.

З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія секретар єпархії протоієрей Сергій Ємець, обласний благочинний протоієрей Сергій Потюк, а також діточки християнсько-оздоровчого табору “Ліхтарик” та дітки недільних шкіл взяли участь у духовно-вишкільному таборі “Легіон”.

19 серпня 2018 року, в день Преображення Господнього, в м.Берегово відбудеться святкова літургія, яку очолить єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій у співслужінні духовенства єпархії. Під час літургії будуть присутні усі учасники-пластуни, які приступлять до святих Таїнств сповіді та Причастя. По завершенні богослужіння, Архипастир звершить молитву за Україну та її військо, повіжомляє прес-служба Закарпатської єпархії.

 

(Переглядів: 16 )

Читати більше

Священики розповіли вірникам, як повинен виглядати домашній іконостас У недільний післяполудень 30-го вересня в Ужгородському благочинні відбулася позабогослужбова зустріч духовенства з мирянами. За місяць вересень це вж...
Єпископ Мукачівський і Карпатський УАПЦ Віктор, благословив початок 2017-2018 навчального року в Карпатському університеті та Українській богословській академії... 11 вересня 2017 року, в Карпатському університеті імені Августина Волошина та Українській богословській академії в м. Ужгороді відбулися урочистості, ...
Папа Франциск привітав Україну, спогадуючи трагедію Голодомору «Окремо вітаю українську громаду, яка спогадує трагедію Голодомору – голодної смерті, спричиненої сталінським режимом, що забрала мільйони життів. Мол...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →