Новини УПЦ КП

Закарпатська єпархія УПЦ КП і Пласт проводять спільний духовно-патріотичний табір

Закарпатська єпархія УПЦ КП спільно з пластом-національною скаутською організацією в Україні  проводить духовно-патріотичний табір на Закарпатті.

Духовно-вишкільний табір “Легіон” організовується уже в 21 раз. Вперше його організовували в 1996 році на Закарпатті. Протягом 20 років локація табору часто змінювалася. Та тепер він знову повернувся туди, де був проведений вперше.

Мета Пласту – сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, на свідомих, відповідальних та повноцінних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і на провідників українського суспільства.

З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія секретар єпархії протоієрей Сергій Ємець, обласний благочинний протоієрей Сергій Потюк, а також діточки християнсько-оздоровчого табору “Ліхтарик” та дітки недільних шкіл взяли участь у духовно-вишкільному таборі “Легіон”.

19 серпня 2018 року, в день Преображення Господнього, в м.Берегово відбудеться святкова літургія, яку очолить єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій у співслужінні духовенства єпархії. Під час літургії будуть присутні усі учасники-пластуни, які приступлять до святих Таїнств сповіді та Причастя. По завершенні богослужіння, Архипастир звершить молитву за Україну та її військо, повіжомляє прес-служба Закарпатської єпархії.

 

(Переглядів: 22 )