Закарпатська єпархія УПЦ КП оприлюднила графік читання Покаянного канону

Закарпатська єпархія УПЦ КП оприлюднила графік читання Покаянного канону

 |   | 

      У перші чотири дні Великого посту, який розпочинається 19 лютого,  читається особливий Покаянний канон, який вважається перлиною Православного Богослужіння , автором якого є святий преподобний Андрій Критський. Саме читанням цього розчуленого зову душі прп. Андрія  Матір-Церква відкриває нам ворота Святої Чотиридесятниці. У перші чотири дні Великого Посту цей канон ділиться на частини і читається на Великому повечір’ї, а на Утрені в четвер п’ятої седмиці читається повністю. 

У храмах Закарпатської єпархії УПЦ КП за встановленою традицією цей канон завжди читає єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій. Прес-служба Закарпатської єпархії оприлюднила графік вказаних богослужінь.

Отже, у понеділок 19 лютого єпископ Варсонофій очолить Велике Повечір’я з читанням Покаянного канону у Свято-Успенському храмі м. Мукачево

( вул.Я.Мудрого, 42 В). Початок  о 17.00 за к.ч.

У вівторок, 20 лютого Велике Повечір’я з читанням канону Архіпастир служитиме у Спасо-Преображенському храмі міста Мукачево ( вул.І.Франка –бічна). Початок о 17.00 за к.ч.

В середу, 21 лютого єпископ Варсонофій читатиме Покаянний канон у Спасо-Преображенському храмі міста Ужгород ( вул. Лавріщева,8 Б) .Початок о 18.00 за к.ч.

В четвер, 22 лютого Його Преосвященство читатиме Покаянний канон у Свято-Успенському храмі м.Мукачево ( вул.Я.Мудрого, 42 В).Початок  о 17.00 за к.ч.

Запрошуємо усіх до спільної молитви.

Прес-служба Закарпатської єпархії.

(Переглядів: 3 )

Читати більше

Престольне свято с. Синевирська Поляна 12 липня, в день пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла своє престольне свято відзначає православна церковна громада села Синевирська П...
Суд визнав незаконним мобілізацію віруючих, які просять про альтернативну службу Харківський окружний адміністративний суд повністю задовольнив позов віруючого, якого військкомат мобілізував до війська, незважаючи на його прохання ...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *