Закарпатська єпархія УПЦ КП опублікувала загальноєпархіальну молитву за дітей-сиріт

Закарпатська єпархія УПЦ КП опублікувала загальноєпархіальну молитву за дітей-сиріт

 |   | 

Друга  неділя листопада, є традиційним Всеукраїнським Днем молитви за сиріт. У цей день люди доброї волі молитовно просять Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях. В зв’язку з цим керуючий Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій  видав розпорядження про загальноєпархіальну молитву за сиріт під час недільного богослужіння. Текст Розпорядження подається: 


        “06” листопада 2018 р.                                                                                      №33


Про загальноєпархіальну


 молитву за дітей-сиріт.


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

             Враховуючи, що  друга  неділя  листопада є Всеукраїнським Днем молитви за сиріт,  керуючись Статутом Управління Закарпатської єпархії УПЦ КП, благословляється :

  1.Священнослужителям Закарпатської єпархії УПЦ КП, під час недільного богослужіння 11.11.2018 року, провести молебні за дітей сиріт.

       2.Для молитовного звернення до Бога за дітей – сиріт, використовувати слідуючу молитву:

Молитва за сиріт

    Всемогутній і Милосердний Боже, Отче неба і землі! До Тебе приносимо сьогодні наші вдячні і благальні молитви. Дякуємо Тобі за дар життя кожної людини і кожної дитини. Усердно  просимо Тебе: поблагослови сиріт, покинутих, позбавлених даху над головою, голодних і стражденних. Зігрій їхні серця, збери їх під покров крил Твоїх, щоб вони відчули Твоє піклування, сповнене любові і милосердя і втішилися радістю, що у Тобі мають найкращого і найдобрішого Отця. Зціли їхні серця від недуг та страждань фізичних і духовних.

     Вилий на них повноту Твоєї любові і Твого милосердя. Даруй їм бути усиновленими родинами, які любитимуть їх і піклуватимуться про них, або повернутися до своїх батьків. Відкрий серця їхніх батьків до пізнання Твоєї правди і любові, до покаяння і навернення, щоб були здатними прийняти та виховати своїх дітей, оточивши їх любов’ю і теплом родинного життя.

      Поблагослови, Небесний Отче, усіх людей і всі сім’ї, які опікуються сиротами. Наповни їх Твоєю любов’ю і благодаттю, щоб Твій мир і Твоє благословення панували в їхніх оселях і серцях.

       А ти, Пресвята Богородице, Мати і Заступнице українського краю, потіхо і прибіжище сиріт, покрий своїм небесним Покровом усіх дітей та будь для них ласкавою і люблячою Матір’ю.

Амінь.

   

+ Варсонофій  ( Руднік )

Єпископ Ужгородський і

Закарпатський

(Переглядів: 20 )

Читати більше

Папа Римський вважає інтернет “Божим даром” і заохочує молитися за соцмережі Соціальним мережам присвячений молитовний намір, який Понтифік пропонує для членів Апостольства молитви на червень. Про це повідомляєкатолицький меді...
В Ужгороді освятили військову техніку для нацгвардійців 23 травня 2018 року, представниками духовенства Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви було освячено військову техніку для ...
Католики Берегова організували День сім’ї Проводять його вп'яте. Цього разу гостем громади сав священик Винградівської римо-католицької парафії, чернець Ордену Францискіанців Гергель Мадяр - п...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →